!843!REKLAMY!843!

Actually

Bleskovka 0.9
3.díl Stejné,ale tak jiné
SONP,soutěž o nejhorší předmět - přihlaš se!


*Robinsonovi*

7. února 2009 v 21:05 | Dada |  Filmy
Kreslená pohádka která se líbí celkem dost děten nedávno se na to díval můj bratránek tak jsem si řekla proč to semky nedát x)


Příběh dvanáctiletého sirotka Lewise je stejně průhledný jako sklo jeho brýlí. Tenhle malý génius je typický podivín, který nezapadá do okolního světa a všechny ohrožuje svými svéráznými vynálezy - přitom jediné, po čem touží, je lidem pomáhat a najít milující rodiče. Když se pak díky stroji času dostane do budoucnosti a pozná praštěnou famílii Robinsonových, připadá si jako v ráji. Jenom kdyby se kolem nepotloukal padouch s plným kloboukem ďábelských plánů…
Právě futuristický svět s hromadou vymožeností a galerie ujetých postaviček měly být na nové disneyovce tím nejzábavnějším. Jenže příběh se řítí zbrkle kupředu a zajímavé věci i lidi spatříte jen 'z rychlíku'. Členové domácnosti jsou degradováni na pouhé křoví, jehož úkolem je dělat pořádný virvál, a když už mají nějaký samostatný výstup, smrskne se do jalové pidiscénky typu 'fialová chobotnice otevře dveře a Lewis se lekne'. Na plátně je to stejná švanda jako tady na papíře. A zatímco máte být nadšení, jak odvázaná tahle parta je, a chtít do ní patřit, kvůli neutuchajícímu otravnému chaosu je účinek opačný.
Lewisovy příhody jsou tak odtažité a překombinované, že nechytí za srdce snad ani nejmenší diváky. Kdyby alespoň bylo na co koukat! Jenže animace kupodivu není nijak úchvatná - hrdinové vypadají jako umělohmotní panáčci, kteří v porovnání s Úžasňákovými kopou druhou ligu. Rozjásané zítřky zase připomínají přeplácané omalovánky. Jediným světlým okamžikem je paradoxně scéna, kde uvidíte, jak by vypadala padouchova temná verze budoucnosti plná robotů, kteří se potácejí jako armáda zombies. Skoro byste celý film radši strávili tady než u rozjuchaných Robinsonových…Můžete ho také shlédnout zde!

Fotografie z filmu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

K(L)IK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama